Image

ESKIKITAPLARALINIR.com

Kağıt ve dijital kitap

Çok okuyup düşünerek yaşamak insanı olgunlaştıran ve hayatını güzelleştiren nitelikler kazandırır. Kağıt veya e-kitap farketmez okuyor olmak önemlidir. Günümüzde kitap üretimi tarihin gördüğü en üst seviyelere ulaşmıştır. Artan dünya nüfusu ile kitaplara olan ilgi giderek artmıştır. Dijital dünyanın e-kitapları hayatımıza büyük bir hızla girsede hala klasik kağıda basılı kitaplara olan ilgi sürmektedir.

Özellikle doğayı korumak için e-kitaplar büyük avantaj sağlasada basılı kitaplara olan ilgiyi ortadan kaldıracak seviyede değildir. Kitapları günlük tüketilen bir nesne olarak görmemek gerekir. İyi bakıldığında uzun ömürleri ile bir kaç veya daha fazla nesil tarafından yararlanılacak birer bilgi kaynağıdır kitaplar.

Atıl durumda kalmış eski kitapları alarak yeni okurlara ulaştırmak organ nakli kadar değerlidir. Biz eski kitapları, eski dergileri, Osmanlıca kitapları, eskiye dair yaşaması gereken kültür hayatımızın parçalarını değerinde alarak onların yaşamlarına katkıda bulunuyoruz. Eski ikinciel kitapları alıyoruz.

Kitap dolu bir yaşam !